Pon-Pt: 7.00 - 15.00

Powłoka chromowa i techniczna

Chromowanie to proces elektrolityczny, który ma na celu uzyskanie na powierzchni metalu różnego rodzaju powłok. Celem wykonania usługi jest nie tylko zwiększenie atrakcyjności danego elementu, ale też poprawa jego wydajności i trwałości.

Powłoka chromowa

Powłokę chromową nakładamy na dany element w procesie galwanizacji, który odnosi się głównie do wykonywania trwale przylegających powłok metalicznych poprzez osadzanie jednego metalu na drugim. W tym przypadku wykorzystuje się powłokę chromową. W naszej działalności stosujemy bardzo wysokiej jakości powłokę, która wyróżnia się wyjątkową odpornością na czynniki zewnętrzne, przez co zwiększa wydajność i trwałość chromowanego elementu także w ekstremalnych warunkach pracy. Powłoki chromowe znalazły szerokie zastosowanie jako ochrona elementów maszyn przed korozją i zużyciem ściernym

Powłoki techniczne mają za zadanie zabezpieczać części maszyn przed korozją chemiczną, wysokimi temperaturami czy zużyciem wskutek tarcia. Wykonujemy je jako integralną część wyrobów dla przedsiębiorstw z różnych branży, jak również w celach regeneracyjnych elementów używanych. Dbamy o to, aby powłoka została nałożona dokładnie z zachowaniem najwyższej staranności. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii możemy zapewnić naszym klientom, że po zakończeniu procesu nakładania powłoki, element będzie miał jednolitą i trwałą strukturę. Powłoki techniczne są istotne w wielu dziedzinach przemysłu, ponieważ poprawiają trwałość, funkcjonalność i estetykę produktów.  Ich odpowiednie wykonanie jest bardzo ważne w celu zachowania wysokiej jakości niektórych podzespołów.

powłoka chromowa

Powłoka chromowa i techniczna – skontaktuj się z nami

Jesteśmy firmą działającą na rynku od ponad 50 lat i od samego początku doskonalimy się i zdobywamy doświadczenie w zakresie wykonywania powłok zabezpieczających do elementów metalowych i z tworzyw sztucznych dla naszych klientów. Byliśmy jedną z pierwszych firm, świadczących usługi z tej branży i po dziś dzień oferujemy naszym klientom profesjonalizm i wysoką precyzję działania.  

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą chromowania technicznego innych elementów.